Akciové víkendové pobyty

Akciové víkendové pobyty sú častou formou propagácie hotelov. Zákazníci veľmi pozitívne reagujú na znížene cien v takýchto akciách. Hotel tak získava reklamu a značnú pozornosť za málo finančných prostriedkov. Akciové víkendové pobyty sú bežnejšie mimo hlavnú turistickú sezónu, kedy hotely nie sú plne vyťažené. Takýmto spôsobom sa hotely snažia maximalizovať využitie svojich kapacít.

Akciové víkendové produkty sú tak výhodné pre obe strany. Spotrebiteľ ušetrí na pobyte a hotel efektívnejšie využije svoje kapacity.

V oblasti cestovného ruchu je konkurencia veľmi silná. Často prichádza pri boji o zákazníka k cenovým vojnám. Tento súboj je veľmi výhodný pre cestovateľov či turistov. Jednou z foriem, ako prilákať zákazníka sú rôzne akcie.

Pre hotely sú to  akcie na ubytovanie. Hotely zväčša predávajú svoje služby v balíčkoch. Príkladom môžu byť dve noci na hotely a niekoľko masáží. Akciové víkendové pobyty sú výhodnou kúpou pre každého. Akciové víkendové pobyty dokážu ušetriť nemalé finančné prostriedky.

Tento obsah bol zaradený v Akcie, pobyt, Víkend a označkovaný ako . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *